Nasza Historia

Połączyła nas pasja…

     Od dłuższego czasu zastanawialiśmy się nad założeniem firmy. Nie wiedzieliśmy jakiego punktu się zaczepić, pomysłów mieliśmy bardzo wiele, ale każdy z nich po czasie okazywał się nietrafny. Dostępność towarów na rynku jest ogromna, bardzo wiele firm ma szeroki asortyment i bardzo podobny do siebie. My pragnęliśmy wprowadzić coś nowego co będzie jedyne w swoim rodzaju, unikatowe czego nie znajdzie się na żadnej stronie www. Zamierzaliśmy dążyć do zadowolenia potencjalnego klienta.
     

     Firma ARTstyle powstała z myślą o tworzeniu pięknych, unikatowych, jedynych w swoim rodzaju produktów, wykonanych własnoręcznie w naszej pracowni. Naszym celem jest wprowadzenie na rynek czegoś nowego niepowtarzalnego. Towary, z których wykonujemy produkty są wysokiej jakości, co przekłada się na wygląd estetyczny.

      Wszyscy mamy wspólną motywację. To nie jest coś, co można zobaczyć. To trzeba poczuć. Ta motywacja łączy wszystkich, którzy kochają wyjątkowe i dobrej jakości produkty. Ta motywacja to pasja.
Pasja tworzenia doskonałych produktów, które wzbogacają życie ludzi wokół nas. Zainspirowani pasją stworzyliśmy firmę ARTstyle.

To My…

ARTstyle czyli Andżelika, Robert i Tomek…

Robert Piotrowicz

Robert Piotrowicz

Właściciel ArtStyle

Zajmuję się sprzedażą, organizacją i sprawami papierkowymi 🙂 ale przede wszystkim z ogromną pasją projektuję i tworzę – wszystko, co możesz u nas kupić!